Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

19 kwietnia 2017

Motocyklowe nowości w Twoim salonie Yamahy

Oglądane w Internecie i katalogach, prezentowane na wystawach w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu… A od dziś nareszcie dostępne w najbliższym salonie Yamahy – do Polski przyjechały pierwsze premiery na sezon 2017. Do dealerów trafiły już egzemplarze potężnego MT-10 w limitowanej wersji SP, stworzonego na bazie Supersporta YZF-R1M i wyposażonego w zapożyczone z niej wyczynowe, sterowane elektronicznie (ERS) zawieszenie Öhlins, które zapewnia kierowcy pełną kontrolę nad maszyną. Dodatkowo, tę wersję specjalną wyróżnia ekskluzywny, kolorowy panel wskaźników TFT oraz specjalne barwy wyścigowe. MT-10 SP kosztuje 72 500 zł.

Do Polski przyjechała także dostawa SCR950 – motocykla inspirowanego wywodzącymi się z lat 60. maszynami typu street scrambler i stworzonego do czerpania przyjemności z jazdy. Trudno się oprzeć surowemu wyglądowi, naturalnej pozycji podczas jazdy i ponadczasowemu stylowi, które oferuje SCR950, a także szerokiemu zastosowaniu do jazdy po asfaltowych ulicach i szutrowych bezdrożach. Pulsujący mocą silnik V-twin i klasyczne zawieszenie z podwójnymi amortyzatorami pozwalają tej wyjątkowej maszynie uchwycić ducha kultowych motocykli. Cena tego modelu wynosi jedynie 39 900 zł.

W salonach czeka już też nowa generacja skutera D’elight – zaprojektowanego w taki sposób, aby każda podróż była jeszcze łatwiejsza i szybsza, a do tego tańsza. Kompaktowe nadwozie, niezwykle lekka konstrukcja oraz nowy, wydajny, chłodzony powietrzem silnik Blue Core o pojemności 125 cm3, zapewniający doskonałe osiągi przy niskim zużyciu paliwa, sprawiają, że tym ekonomicznym, miejskim skuterem jeździ się naprawdę wspaniale. I to bez konieczności posiadania motocyklowego prawa jazdy! Stylowy D’elight kosztuje tylko 10 900 zł.

Zapraszamy do wizyt w salonach Yamahy i przymierzenia się do nowości na sezon 2017. Zachęcamy też do umawiania się na jazdy testowe wybranymi modelami motocykli i skuterów.

Lista dealerów i zapisy na jazdy testowe znajdują się na stronie www.yamaha-motor.pl.