Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

11 lutego 2020

Nowości i flagowe produkty Yamahy na targach Wiatr i Woda

Już 12 marca w warszawskiej hali Global Expo rozpoczną się prestiżowe targi Wiatr i Woda. Udział w nich weźmie również Yamaha Motor Polska, która zaprezentuje szeroką gamę swoich produktów, w tym kilka nowości.

Yamaha, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, wystawi na targach Wiatr i Woda bardzo zróżnicowany asortyment, by każdy mógł poznać bogatą ofertę marki i znaleźć coś dla siebie.

Łącznie na ekspozycji pojawi się kilkadziesiąt produktów w tym doskonałe skutery wodne, niezawodne silniki zaburtowe, ekologiczne silniki elektryczne i praktyczne pontony.

Wśród wystawionych skuterów pojawi się tegoroczna nowość – GP1800R SVHO. Ten pojazd jest dowodem na to, że możliwe jest połączenie pięknego stylu, zaawansowanej technologii, niesamowitych osiągów, innowacyjnych rozwiązań i jakości, z której słynie Yamaha. Jego trzeba zobaczyć na własne oczy!

Świetne możliwości zapewniają też nasze silniki zaburtowe, które Yamaha tworzy już od 65 lat. W szerokiej gamie każdy znajdzie coś dla siebie – dysponujemy kilkudziesięcioma zaawansowanymi jednostkami o mocy od 2,5 KM, aż do wręcz niewyobrażalnych 425 KM! Na targach zaprezentujemy kilka naszych propozycji w tym ekskluzywny model F300BETX, który oprócz ogromnej mocy zapewnia ekologiczne parametry, cichą pracę, atrakcyjny wygląd, płynne działanie, oszczędność paliwa i… po prostu przyjemność z pływania.

Ale nie zabraknie też jednostek napędowych dla tych, którzy cenią sobie bezgłośną pracę połączoną z dbałością o środowisko. Silniki elektryczne Yamahy, umożliwiające pływanie w strefach ciszy, są idealnym rozwiązaniem np. dla wędkarzy i miłośników natury, którzy mogą oddawać się swojej pasji nie zakłócając spokoju innym. Nasze silniki elektryczne zapewniają wystarczającą moc do sprawnego poruszania się małymi łodziami, a przy tym są trwałe, ekonomiczne i kompaktowe. Na targach pokażemy cztery takie jednostki w tym nowości – modele: MX18, MS20 i M32.

Powyższe silniki elektryczne, podobnie jak niewielkie silniki zaburtowe, doskonale sprawdzą się nie tylko na łódce, ale również jako napęd pontonu, np. modelu YAM 340S, który zaprezentujemy na Wiatr i Woda 2020. Nowoczesny wygląd, prostota i jakość konstrukcji, łatwa obsługa i zachęcający stosunek możliwości do ceny sprawiają, że pontony Yamahy zyskują z każdym rokiem coraz większe grono wielbicieli.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Yamahy na targach Wiatr i Woda, by zobaczyć i dowiedzieć się znacznie więcej na temat produktów, będących naszą dumą. Zachęcamy też do rozmów z naszym wykwalifikowanym personelem, który udzieli niezbędnych porad i pomocy w wyborze wymarzonego skutera, silnika, pontonu czy też innego produktu marki Yamaha.